SVATBA NA KLÍČ PRO VÁŠ VELKÝ DEN

Svatební DJ s reprodukovanou hudbou který ročně uspořadá více než 30 svateb. Zapůjčíme párty stany, dodáme fotografa a nově vám poskytneme i ostrahu která dohledné na vaše bezpečí během dne. Máte jiné přání? Tak nás kontaktujte. Realizujeme kompletní servis na vaše přání.
PŘIJEDEME, NACHYSTÁME, OZVUČÍME OBŘAD, ZAHRAJEME NA HOSTINĚ A ROZJEDEME TO NA VEČERNÍ TANEČNÍ PÁRTY

Svatba je událost na kterou budete rádi vzpomínát.

 

Zakládáme si na kvalitě a přijatelné ceně, ale hlavně, každou akci řešíme a připravujeme individuálně, vždy víte, co objednáváte.

Snažíme se přizpůsobit požadavků všech přítomných. Hrajeme písničky na přání a střídáme pomalé i rychlé hity.

Kromě oldies hitů jsou hrány určité i hity nové. Hudební produkce neobsahuje až příliš hlasitou či agresivní hudbu a vše je laděno tak, aby bylo vyhověno starším i mladším posluchačům. Svatební večírek je velkolepým vyvrcholením celého svatebního dne. Party by měla být veselá a pobavit všechny generace.

 

Produkce rozdělujeme do různých skupin, od klasiky až po náročnou klientelu.

 • Hudební archiv je opravdu široký a pravidelně aktualizován. Hrajeme hudbu různých stylů od šlágru až po současné moderní hity, takže si přijde na své každá věková skupina, nesmíme také zapomenout na písničky na přání.
 • Domluvíme se přesně, co si přejete zahrát. Je možné dodat seznam cca. 30 skladeb, které chcete určitě slyšet + váš svatební tanec. My vše připravíme a zahrajeme. Pokud nevíte jaký zvolit song, tak vám určitě poradíme. Také jako bonus vám sestříháme zdarma vaší stavební muziku.
 • V nabídce máme i svatební hry např. židličky, balonkový tanec, klobouk, tombolu.
 • Pomůžeme Vám v řešení harmonogramu.
 • Konzultace a spolupráce se svědky.
 • Je možno vzít s sebou vaší oblíbenou hudbu na flash disku (ne na CD!) ve formátu mp3. Pokud bude mp3 nekvalitní, bude to na naší profesionální aparatuře hodně znát.
Máté zájem o produkci na Vaší svatbu? Tak nás kontaktujte.

Co je potřeba zajistit pro nás?

 • Potřebujeme vědět co nejvíce informací o vaší svatbě.
 • Vhodný prostor pro dj a pro tanec (doporučujeme zaslat foto prostoru).
 • Přípojku el.230V (220V) s dostatečně silným jističem (10-16A).
 • Jedno parkovací místo pro auto.
 • Variantu o kterou budete mít zájem.
 • Pořadatel ručí za zajištění ochrany zdraví a bezpečnosti hudebníků a zodpovídá za majetkové škody vzniklé při práci dle platných právních předpisů.

SVATEBNÍ DJ

(reprodukovaná hudba)

 

OZVUČENÍ – OSVĚTLENÍ

(kompletní technické zajištění dle požadavku klienta)

 

FOTOGRAF

(máme vlastního svatebního fotografa)

 

ORGANIZACE

(koordinátor, párty stany v bíle barvě, výzdoba, ostraha ….)

 

ROZVOZ OSOB

(hosty ze svatby odvezeme domů nebo do hotelu)

 

ÚNOS NEVĚSTY

(vše probíha ve stylu zásahové jednotky nebo zločinců)

Naše hlavní působení je na Moravě a chceme ať je náš klient co nejvíce spokojen s naší službou. Proto jsme naše působení rozdělili do různých zón v ČR.

 

Výhoda pro vás:

 • DJ který tento region zná a má veškerou aparaturu potřebnou na svatbu.
 • DJ je hlavním spolupracovníkem Element Music a vždy mu jsou sdělený veškeré informace.
 • Ušetříte za dopravu. Je určitě zbytečné aby DJ přijel s jiného konce republiky.
 • Splní Vám veškeré přání které nabízíme.

 

MODRÁ ZÓNA: DJ z Ostravy

ZELENÁ ZÓNA: DJ z Ostravy nebo z Brna

ORANŽOVÁ ZÓNA: DJ z Brna nebo z daného kraje

ŠEDÁ ZÓNA: DJ z Prahy

Reference

Vřele doporučujeme. Profesionální přístup, jak jsme se dohodli tak to bylo. Naprostá spokojenost všichni byli nadšeni. Profici… Eva Kaspar.

Opět musím jen chválit, kluci zahráli vše, na co jsme si vzpomněli (a že jsme si navymýšleli) moc milí, perfektně se starali aby se hosté bavili. Netshe

Kluci zahráli vše, co jsme si přáli i o co si řekli svatebčané. Spolu se svědky připravili nečekané překvápko.Doporučuji

Jsme velice rádi, že jsme si vybrali právě vás pro naší oslavu. Musíme pochválit skvělé písničky, výborné ozvučení, světla a dobře provedenou zábavu .. no prostě jsme si to užili!! Krystýna S.

Skvělé ozvučení obřadu i zábavy, nebyl problém s žádnou písničkou na přání, super domluva a moc příjemná spolupráce. Jsem ráda, že jsme na náš den zvolili právě je a určitě doporučuji všem.

Moc dekujeme za hudebni doprovod cele naši svatby, panove to zvladli na 1 i v komlikovanych deštivych podminkach venku, ani jsem nedoufala že na břehu po te bouřce ještě bude neco hrat, ale najednou slyšim z lodky že vše funguje! Perfektne zvladli i kombinaci ruske a česke hudby, meli jsme skvelou zabavu! ELEMENT MUSIC .CZ všem vřele doporučujeme! Natalka a Kuba.

Touto cestou jdeme poděkovat Vašemu týmu za krásné osvětlení, ozvučení a všeho ostatního co bylo vyžádáno z naší strany. Děkujeme za nejen profesionální přístup ale i ten lidský . Kluci byli jste skvělý. Akci si budeme ještě dlouho pamatovat.

Velice doporučuji, úžasná atmosféra a DJ s námi vydržel až do ranních hodin. V ničem nebyl jakýkoliv problém, výborná domluva. Ivana

Naprostá spokojenost, bavili všechny lidi a hráli skvěle.

Skvělí kluci, super domluva, velmi flexibilní, mimo původní domluvu nám nakonec ozvučili i obřad.

Děkujeme mockrát klukům za skvělé ozvučení, výběr písní, milý přístup a spolupráci při našem svatebním dni. Vřele doporučujeme dále. Adéla J.

Děkuji ještě jednou našim skvělým Dj´s … všechno bylo naprosto perfektní 🙂 , super bavič. Děkujeme. Eva Kaspar.

Mockrát děkujeme za skvělé ozvučení svatby a za mluvené slovo. Vřele doporučuji všem. Lucie a Vilém Findeis

DJ. zvládl jste skvěle naši rozlítanou svatbu, posun harmonogramu i naše přiopilé hosty dožadující se HU HU HU 🙂 Po celou dobu jsme neměli potřebu jakkoliv zasahovat do hraní a skvěle doplnil atmosféru našeho velkého dne, závěrečná moderní současná pasáž na přání mého manžela byla perfektním rozloučení. Zároveň ochotně vypomohl naším přátelům s organizováním her a nenechal je tápat.

Byl na svatbě jako první a odjížděl jako poslední. Naprostá profesionalita, přizpůsobivost přáním nás všech je schopen organizovat svatební hry, prostě maximální doporučení!! 🙂 R.T.